Poštovani,
    boja moje mokraće je izrazito žuta ako ne mokrim duže (recimo tri do četiri sata) pa me zanima da li je to posledica nekog problema ili ne? Takođe, posle seksa imam osećaj kao napetosti u urinarnom kanalu u dužini malo većoj od penisa (negde do testisa) koja posle nekog vremena prođe, odnosno desi se da me strašno počne peckati u kanalu i kada ne mokrim. To prestane posle 24-36 sati posle seksa. Već sam postavljao pitanje u vezi boje mokraće, ali u sklopu drugog pitanja.

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ako do sada niste a vi uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace kao i urinokulturu i
      bris uretre. Neka i vasa partnerka uradi vag. Sekret, cervikalni bris i briseve na hlamidiju i
      mikoplazme.
      javite se sa nalazima.