Dragi doktore od pre dve nedelje imam problem sa erekcijom, dobio sam udarac po penisu po donjem deluispod glavice, i dobro me zaboljulo u pocetku nisam obracao paznju a i bilo je normalno sve, ali me je bolelo na to mesto, po nedelju dana vidim nemam erekciju ujutro kazem ajde ne mora nista da znaci idem u vceu po veliku nuzdu i kad dam napor nemam onaj osecaj mokrenja znate na sta mislim kad ono procuri, i uhvati me panika. Bio sam kad mog doktora pogledao je i nista kaze od udarca nema nista procice, ali meni nista nije bolje. Ja se bojim da nije povredjen neki nerv i psihicki samo tonem. Molim vas da mi odgovotite na pitanje i pomoci ako mozete sa savetom. Ocekujem vas odgovor

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Posto mi je ovo pitanje sada dostavljeno a postavljeno je prilicno odavno mislim da ste vi do sada
      ovaj problem razresili. U slucaju da niste javite se sa sadasnjim simptomima.