Pre izvesnog vremena urodinamskim ispitivanjem ustanovljena mi je hipotonija mokracne besike. Prepisan mi je lek myocholine (bethanechol) . Kada sam pocela da ga pijem imala sam utisak da mi malo pomaze, ali u poslednjih par dana posle skoro 3 nedelje stanje mi je lose. Zanima me da li ovom leku treba duze vreme da deluje, ili bi trebalo da promenim lek? Urologa kod koga idem je tesko zakazati, a putujem za 10 dana u inostranstvo, pa mi je ova informacija bitna jer ako lek ne deluje potrudicu se da sto pre zakazem termin. . . Pozdrav marija

    Odgovoreno: 05. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Posto na vase pitanje odgovaram sa zakasnjenjem mislim da ste vase probleme delimicno i resili.
      predlazem da pored terpije koju uzimate uzmete i
      1/sirup zenthonik 2x1 sup/kasika pre jela
      2/sublinq. Coq10 1 tab dnevo pod jezik
      3/ehodiolin caps 1 pre dorucka
      4/omega 3 jednu kaps. Posle jela
      ovo sprovedite tri meseca pa se javite.
      ovo su suplementi calivite international.