Molim vas da mi protumacite spermogram> duzina apstinencije 4 dana likvefakcije 16 min. Konzistencija normalna zapremina ejakulata 1. 8ml ph 7. 2 broj spermatozoida 10 pokretni 45% slabo pokretni 10% nepokretni 45% normalne forme 55% patoloske forme 45% leukociti 0 eritrociti 0 epitelne celije 0 aglutinacija sp. Negativna fruktoza 1. 0 (+) receno mi je da nista nije alarmantno i da ponovim analize za dva meseca unapred zahvalan

    Odgovoreno: 05. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Dobro su vam rekli da nije nista alarmantno ali ja bih predlozio uzimanje odredjenih preparata za poboljsanje spermatograma.
      prethodno uradite opste lab. Preglede krvi i urina, urinokulturu i ultrazvuk testisa.
      ako je sve ovo uradjeno i u redu je onda pocnite sa uzimanjem proxeed plusa po upustvu i oxymaxa
      /tecni kiseonik/ 80 kapi u dva l vode.
      ako gornje analize nisu uradjene vi ih uradite pa se javite. U svakom slucaju pocnite ovu terapiju.