Poštovani, pre dve nedelje, zbog prehlade došlo je do tegoba prilikom mokrenja (zastoj od pola dana) . Kod pregleda, ultrazvučnog, urolog je konstatovao: prostatta jasno ograničena, nehomogena veličine 59x56 reziduum 15mll. Dg adenoma prostatte. Unstable detrusor sa predlogom za elektrostimulaciju bešike. Prepisan prostaguard (2x1) istovremeno, samoinicijativno je uradjen psa _roche sa rezultatom 13, 2ng/ml. (privatna lab.) nakon dva dana test je ponovljen u laboratoriji kbc-a i rezultat je bio tpsa 9, 73ng/ml da bi posle osam dana bio ponovo urađen u laboratoriji kbc-a i ovog puta glasio: tpsa 4, 6ng/ml; fpsa 1. 02ng/ml; f/t 22, 2% molim za vaše mišljenje u vezi daljeg toka lečenja s obzirom da su me ovakvi rezultati i njihov komentar od strane lekara stavili u veliku nedoumicu. Napominjem da sam ovo vreme uzimao samo preporučeno sredstvo, napred navedeno i uvin čaj. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 05. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Tesko je dati odgovor dva meseca unazad. Da sam ranije imao vase pitanje predlozio
      bih vam posle antibiotske terapije obavezno uzimanje fitopreparata i preparata tecnog kiseonika
      barem u trajanju od dva meseca a potom da se ponovi psa i fpsa.
      u svakom slucaju sada ponovite psa pa se ponovo javite.