Imam jedan problem koji traje oko godinu dana. Imao sam peckanje oko anusa i u predelu besike i mokracne cevi. Tako je bilo na pocetku, ali kako je vreme odmicalo (proslo je mesec dana od mog zanemarivanja simptoma) , pa se nekako peckanje prosirilo i na unutrasnju stranu butnina, pa cak i nize niz noge. Otisao sam kod urologa, koji je pronasao dve bakterije. Dobio sam terapiju za obe. Prvu sam izlecio redovno, a takodje i drugu, po analizama. E sad, kada sam uzimao lekove za drugu bakteriju, posle dan-dva, prestalo me je peckanje i u nogama i u predelu anusa takodje. Problem je u tome sto mi se peckanje u predelu anusa i unutrasnjoj strani nogu polako vracao tokom perioda, ali lekar vise nije mogao da pronadje bakterije (uzimao je bris iz mokracne cevi) koje je ranije nalazio. A svaki put kada bi mi dao antibiotike, peckanje bi mi prestajalo, a navodno ne postoje bakterije vise, posto bi analize to rekle. Sada se pitam sta da radim i od koga da trazim savet i sta bi taj lekar mogao da uradi? Trazio sam savete iz vise poliklinka, neurologa (kao jer je to vezano za peckanje) i niko ne zna sta da rade, a svi nalazi su mi navodno negativni - spermo kultura, uerea plazma, mirko plazma, hlamidija, sve zivo, a simptomi se polako pogorsavaju.

    Odgovoreno: 01. 09. 2014.
    • Poštovani,
      Uradite pregled stolice na bakterije i gljivice.
      to po kozi butina i oko anusa bi mogla biti i gljivicna infekcija.
      lecenje bi doslo u obzir posle dobijanja nalaza pregleda fecesa.