Poštovani, imam problem u vezi nekakvog tupog bola koji se javlja veoma rijetko, čiju lokaciju ne mogu da definišem, ali je to tu negdje oko testisa. Nisu testisi, jer u vrijeme dok bol traje, dodirivanjem, ne osjećam bol istih. Bol se javlja jednom ili dva puta mjesečno (u zadnjih 4 mjeseca osjećam taj bol) , veoma je jakog inteziteta da mi je zadnji put izazvao mučninu, opštu slabost, vrtoglavicu i obilno preznojavanje cijeloga tijela. Imam redovno mokrenje, nemam problema sa mokrenjem, nema peckanja. . . Ovo mi se događa obično nedugo nakon ejakulacije, a jednom prilikom pražnjenja debelog crijeva. Šta predlažete? Hvala

    Odgovoreno: 19. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu i spermokulturu.
      ako ovi pregledi ne razjasne situaciju onda uradite i briseve na hlamidiju i obe mikoplazme.
      pretpostavljam da se radi o prostatitisu.