Pre mesec dana imao sam orhitis i epididimis i pio sam marocen 10 dana. Dobio sam 40 temperaturu posle 2 dana pa sam lezao u urgentnom jer mi je u urinokulturi bila klebsiella enterobacterija 100 000 o ml. I primao tazocin 7 dana. Pusten sam kuci i pio sam citeral 7 dana. Sada posle 10 dana od tada opet me pce pri mokrenju. Uradio sam urinokulturu i imam klebsiellu enterobakteriju 10 000 u ml. Juce sam poceo da pijem srebrnu vodu i manje me pece. Moje pitanje je, da li cu morati ponovo da uzimam antibiotike ili mogu da nastavim sa srebrnom vodom. Ne znam da li je stetno sto je ta bakterija opet tu i da li imate iskustva sa ovom vodom jer mi je antibiotika dosta. Hvala

    Odgovoreno: 15. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Nemam iskustva sa srebrnom vodom ali ako vam je bolje onda je pijte.
      predlozio bih vam da pored toga uzimate i paraprotex tab. I probiobalance tablete.
      sa njima imam odlicno iskustvo.
      videti na www: suplementi-srb. Com