Dobar dan. Postovanje. Moj simptom je ucestalo mokrenje preko dana, ali i nocu. Ponekad, rijedje, moram i manje kolicine da izmokrim zbog pritiska u mjehuru. Urolog mi je radio citoskopiju na kojoj se jasno vidi crvena mrlja na prostati i njegov komentar je bio iritirana prostata. On uzrok ne zna. Dao mi je antibiotike levofloxacine koji su protiv raznih vrsta bakterija. 30 dana 1 tableta od 500 mg. Cesce mokrim kada nosim laganije donje rublje nego kada nosim deblje. -u proslosti sam imao gonoreju, ureaplazmu, trihomonas i kandidu u jednjaku i to sam davno rijesio. Od tada i cesce mokrim. Neke druge simptome nikad nisam imao. Moze li vasa procjena sta je to tacno?? Hvala.

    Odgovoreno: 15. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Trebalo je brisevima proveriti bolesti koje ste spomenuli pre nego sto ste krenuli sa antibioticima.
      sada uz antibiotik koristite i probiotike i da sacekamo dok zavrsite terapiju.