Dobar dan, zamolio bih vas za pomoc. U periodu od zadnja 3 meseca imam problema sa gubitkom erekcije u toku odnosa, sa partnerkom se zabavljam vec duze od dve godine i ovo je prvi put da se ovako nesto desava. Takodje imam problem sa ucestalim mokrenjem i uradio sam analize urina, urino kulture, klamidie, i jos par briseva koji idu uz to i sve je uredu. Nema nikakvih bakterija, niti ja imam bolove, niti peckanje, samo ucestalo mokrenje, mada se povremeno javlja i neprijatan miris. Analiza krvi je pokazala povisen holestelor, takodje mislim da sam pod vecim stresom u zadnje vreme. . Nadam se da imate neki savet za mene, neki kontakt telefon ili poseta nekom specijalisti. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Mislim da je to privremeno i ako se desilo samo jednom
      onda nema razloga da se plasite i panicite.
      verovatno je je to posledica stresova kojie imate i kojih gledajte da se oslobodite.
      takodjer i ucestalo mokrenje koje imate i neprijatan miris koji osecate su
      posledica neke infekcije koju pregledima niste otkrili.
      Posetite urologa.

      Pozdrav,