Postovani, imao sam osecaj bola u predelu prostate posle ejakulacije, juce sam bio kod urologa, on mi je radio ultrazvuk i rektalni pregled prostate i rekao mi je da samo moram cesce da se praznim i da mi je sve u redu. Ali danas sam mi je sperma malo bila rozikasta na nekim mestima mada to je jedva uocljivo, da li je moguce da je to zbog rektalnog pregleda ili nesto drugo, taman sam bio miran sto mi je juce bilo sve ok i sad ovo: (

    Odgovoreno: 12. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Na ovo ili slicno pitanje sam vec odgovorio.
      pretpostavljam da se radi o hemospermiji pa se opet javite
      vasem urologu. Nesto se desava na nivou prostate.