Postovani doktore, vise od nedelju dana imam jak probadajuci bol negde nisko u besici ili uretri (ne mogu da odgonetnem odakle tacno taj bol dolazi) , pritisak u besici koja me pece dan i noc. Cetri dana sam cesto mokrila (i po 15 puta dnevno) a tri poslednja dana idem normalno u toalet. Svi bolovi koje sam vam navela su i dalje prisutni. Urinarnu infekciju nemam ni krv u mokraci vidljivu golim okom. Bila sam na kontroli kod ginekologa i sa te strane je sve uredu. Prilikom ginekoloskog ultrazvucnog pregleda kada je doktorka povukla onaj deo kojim se snimaju materica i jajnici na gore prema besici i uretri sam osetila jak bol. Jako me je strah da bi moglo da bude nesto lose, tumor, rak. . . Potrebno mi je misljenje strucnog lica. Hvala vam doktore.

    Odgovoreno: 05. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Nije mi jasno da li ste uradili osnovne preglede krvi i mokrace kao i urinokulturu.
      takodjer neznam da li ste uradili preglede na chlamidiju, trihomonas, gonokok i obe mikoplazme.
      pored ovih pretraga uradite i ultrazvucni pregled mokracne besike i bubrega.
      sa nalazima se javite urologu.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com