Postovanje doktore. . . Imam jedan problem slican eriktilnoj disfunkciji. U pocetku sam imao mali broj testosterona u krvi i sad mi je to u redu. Medjutim imao sam par pehova prilikom odnosa, u pocetku sve dobro krene a posle spadne! Dobio sam od doktora da pijem pijalis od po 10 mg na 4 dana. Pa me zanima koliko mogu vremenski period da ga pijem da bi mi se vratilo samopouzdanje, i da li cu imati normalan odnos prilikom prestanka uzimanja cialisa, posto su mi svi nalazi i brisevi cisti, pa predpostavljam da je sve u glavi?! Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Dobro pretpostavljate.
      sve od vas zavisi.
      posvetite malo paznje ishrani.
      zabrana alkohola, pusenja, opojnih droga.
      uzimajte suplemente: panax ginseng, vital man, rhodiolin duze vreme
      a sa cialisom stanite posle mesec dana po pocetku koriscenja ovih
      suplemenata.
      videti na www. Suplementi-srb. Com