Šta vi mislite šta može da bude uzrok obilnog mokrenja? Tačnije obilnog i učestalog mokrenja? Inače bila sam na ginekološkom pregledu i ginekolog mi je rekao da je sa ginekološke strane sve u redu, (i uputio me kod urologa i gastroenterologa)

    Odgovoreno: 03. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu
      i ultrazvuk bubrega i besike pa se sa tim nalazima javite urologu.
      merite kolicinu mokrace koju izmokrite i kolicinu tecnosti koju
      unesete.