Zanima me postoji li neki lek protiv gasova (narodski rečeno- prdež) ? Neki preparat koji nije štetan? Neki narodni lek? Uopšte na koji način i da li se mogu eliminisati preterani gasovi? Znam da je to pitanje za gastroenterologa, ali ovde ga nema, pa rekoh možda može i urolog da pomogne.

    Odgovoreno: 02. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Ako se to duze ponavlja uradite endoskopski pregled debelog creva/kolonoskopija/.
      uradite i pregled stolice na bakterije i gljivice.
      obratite paznju na nacin ishrane.
      od biljnih preparata mozete koristiti: paraprotex, probiobalance i meal time.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com