Pozdrav, imam upalu kolu lecim vec pet dana. Dijagnoza n45, danas sam imao kontorlu. Otok se polako povlaci ali nije jos do kraja sve izleceno, nastavio sam sa levomaxom do petka. Ali sam primetio da je sperma zuckaste boje, i vodena je. Da li je to normalno s obzirom da imam zapaljenje koje se dobija infekcijom.

    Odgovoreno: 29. 07. 2014.

Komentari na pitanje: #129822

    • Postovani operiso sam kilu na desnoj strani sad imam neki cvor n iznad desnog tetisa velicine santimetra povezan je sa tetisom nemam nikakve bolove