U zdnjih godinu dana sam poceo da gubim libido, tako da sad imam odnose sa suprugom 2-3 puta mesecno. Sada prilikom ejakulacije imam vrlo malo ejakulata. Zadnji put skoro da ga nije ni bilo. Inace imam i dijabetes tip 2 i za sada ga dobro oralno regulisem. Da li i kome da se obratim?

    Odgovoreno: 27. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Glikemiju dobro regulisite.
      vise fizicke aktivnosti.
      proverite kod urologa stanje prostate.
      koristite redovno suplementaciju/vital man, panax ginseng, rhodiolin/.
      povremeno cialis koristite uz postovanje kontraindikacija.