Postovanje. . . Pre 15-tak dana sam radio bris glasna bioloski i mikoloski, i tom prilikom mi je pronadjena eserihija coli u velikom broju. . Urolog mi je rekao da kupim tablete ciprocinal i pijem ujutru i uvece. Tek danas kada sam isao da mokrim, u mokraci sam primetio na odsjaju svetla kao da blickaju iskrice, kao da su neki crvici golim okom nevidljivi ali se vidi kako se krecu. . . Ostavio sam tako mokracu i kada sam malo kasnije pogledao sve je bilo normalno. . . . Inace- na samom penisu imam kao crvenilo, i kao da se guli kozica sa glansa. Sta bi mogao biti problem, i kako da se rijesim ovih problema\\\\\\\\\\\\\\\\?

    Odgovoreno: 27. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Mokraca se pregledjuje mikroskopski i to sto ste vi videli vama se
      samo ucinilo.
      doktor vam je dao dobru terapiju i ispostujte je kako vam je rekao.
      neka partnerka uradi potrebne bakterioloske preglede /cervikalni i vaginalni bris/.