Postovani, poslednjih 3-4 godine imam problem sa odrzanjem erekcije za vreme odnosa. . . Desava se i da uopste ne dodje do erekcije ili da je nedovoljna ili da kratko traje, nedovoljno za sexualni odnos. . . Radio sam ispitivanja kod jednog privatnog urologa, ultrazvuk penisa je pokazao da ne postoji problem sa mikrocirkulacijom krvi, tj nema zakrcenja krvnih sudova. . . Na test injekciju sam imao 4-casovnu dobru erekciju. . . Sa tabletama kao sto su cialis, levitra ili kamagra erekcija je zadovoljavajuca i tada je odnos moguc, ali bez toga ne. . . Cak i posle 5 mesecnog tretmana cialisom, bez tableta za potenciju erekcija je po pravilu kratkotrajna i nedovoljna. . . Od losih navika pomenuo bih da sam pusac, alkohol retko konzumiram (pivo ponekad) , nisam gojazan, ne koristim droge, krvna slika mi je u redu (osim blago povisenog holestereola i triglicerida) , ne znam da li ima uticaja kamen u zuci (koji mi ne pravi problem) . . . Ostalih zdravstvenih problema nemam. Ranije nisam imao probleme sa erekcijom (imam 40 godina) . Da li mi mozete dati neki savet? S postovanjem,

    Odgovoreno: 26. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Morate promeniti stil zivota a ishrani posvetiti najvecu paznju.
      pokusajte da se hranite po principima koje je novak djokovic
      izneo u svojoj knjizi.
      redovno koristite suplemente /rhodiolin, panax ginseng, vitalman, noni kapsule/
      a cialis, levitru, kamagru povremeno.
      proverite i nivo testosterona.
      videti na www. Suplementi-srb. Com