Imam jak bol i peckanje prilikom mokrenja i cesto mokrim jako malo. Otisla u apoteku, dala mi antibiotik ciprocinal 500 mg, rekla mi da ga pijem na 8 sati. Popila sam vec 2 komada, prespavala sam dan. . Međutim, procitala sam na forumima, mnogo ljudi se žali na ovaj lek, da je jako štetan, da uništava koštanu srž i tome sl. Pomislila sam da prestanem da ga pijem, budući da već imam problema s kolenom. . Treba mi savet, hitno. Hvala

    Odgovoreno: 26. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Antibiotici se nikada ne uzimaju na svoju ruku.
      trebalo je da se javite doktoru i da uradite pregled urina mikroskopski
      i urinokulturu.
      sada kada ste poceli to da pijete onda nastavite ali ciprocinal se pije na 12 sati.
      obavezno uz njega koristite i neki probiotik.