Postovanje. Molim vas da mi pomognete uvezi mog problema, pre mesec dana sam osetio pirilikom seksualnog odnosa sve normalno krene i odjednom u toku odnosa kao da mi malo propusti sadrzaj sperme i utom trenutku mi oslabi erakcia nemam nikakvih bolova nemam ucestalog mokrenja jedino sto osetim neki glup osecaj ispod testisa i blagi umor nogu u listovima. Odmah sam otosao kod urologa i on mi je dao comproste forte tablete da pijemjednu dnevno i nikakve analize mi dao da uradim a ja kada sam uzeo te tablete u apoteci su mi rekli da pijem dve na dan i ja sam i situacija je bila super to sam pijo desetak dana i posle predjem na jedno i ponovo mi se desi isti siptomi pa me interesuje vase misljenj uvezi ovog moga slucaja unapred zahvaln. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 24. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Vase tegobe ukazuju na neko desavanje u prostati.
      ako tegobe ne prestanu za neko vreme onda odradite
      osnovne laboratorijske pregl; ede krvi i mokrace kao i
      urinokulturu i spermokulturu.