Postovani, pisao sam ovde vec i dobio odgovor al mislim da nisam bio dovoljno detaljan. Imam problem oko godinu dana, peckanje u uretri koje pocinje u predelu prostate ispod testisa pa celom duzinom, problem se javlja samo prilikom sedenja, kad ustanem ili setam, radim, nemam taj osecaj ali ako sednem na stolicu duze od 10 min odma pocinje blago peckanje. Sto se tice ultrazvuka sve je u najboljem redu, prostata nije uvecana, besika je normalna i testisi su na ultrazvuku ok. Analize sam uradio sve moguce, na bakterije, na hlamidiju, gljivice, sve moguce ostale koje mi je urolog reko da uradim i sve su negativne. Neznam vise koje analize da uradim jel nema sta nisam do sada a ni kome da se obratim, u glavnom bio sam kod dva urologa i oba kazu da mi nije nista i po svim nalazima nemam nikakvu bakteriju, polnu bolest pa cak ni pesak u bubregu a ja i dalje imam isti problem, peckanje nekad posle seksa ili masturbiranja, u glavnom posle erekcije a problem se uvek javlja prilikom sedenja, unapred hvala. Dalibor

    Odgovoreno: 23. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Ako ste negde blize dodjite sa svim nalazima koje imate
      na pregled.
      cim imate tegobe neki razlog mora da postoji samo ga treba otkriti
      i pravilno usmeriti lecenje.