Postovani, kada udjem u more i kada je ogromna hladnoca, levi testis mi se malo podigne i kao da udje u neki kanalic pa moram prstom malo da ga pritisnem da bi ponovo skliznuo i vratio se na mjesto. Nemam nikakvih bolova, odnos sa curom mi je normalan, normalno i ejakuliram. Tako da sam u zabludi sta treba da uradim i da li je ovo stetno. . . Ponavljam ovo se samo desi kada se testisi skupe\\smanje (vjerovatno zbog hladnoce) unaprijed zahvalan!!

    Odgovoreno: 07. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Zbog hladnoce dolazi do kontrakcije kremastericnog misica koji podigne
      testis na gore u ingvinum. Posto se isto ne desava i na drugoj strani vi se
      javite urologu na pregled.