Postovani doktore, imam 19 godina, i imam problem sa održavanjem erekcije, 3x sam imao seksualne odnose, tokom predigre penis je bio u cvrst, pri zavrsetku predigre i stavljanja kondoma penis je poceo da spusta, i ostane polu spusten, lomi se, i nikako nisam mogao da ga povratim. Zanima me zbog cega se to desava? Osecam se lose zbog toga, i ne zelim da mi se ponovo desi, ako mislite da ce se ponovo desiti dali mozete da mi preporucite neke tablete, ili da mi date neke savete kako da izbegnem to? I jos nesto tokom samozadovoljavanja nemam nikakvih problema

    Odgovoreno: 07. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Obicno je tako u pocetku kod mnogih i desava se zbog straha i neizvesnosti kako ce biti.
      mislim da ne treba nista od lekova da koristite a ako budete jos imali slicnih problema
      onda pokusajte sa uzimanjem kamagra gela.