Postovani, nakon operacije na penisu kozica mi ne ispadne estetski zadovoljavajuce jer sam sklon otocima i oziljcima, keloidima. Planiram novu operaciju gde ce se uraditi korekcija. Sta biste preporucili da uzimam pre i posle operacije da se isto ne bi desilo ponovo. Posle nekih procitanih tekstova, mozda nesto kao sto je chymoral itd. Hvala

    Odgovoreno: 05. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Mozete koristiti contractubex mast ili gel kao i stalnu suplementaciju, ali
      vam nista nije sigurno kod pojacanog koloidnog odgfovora na oziljku.