Zdravo, imam problema sa ucestalim mokrenjem, radila sam sve analize urina i krvi i sve je bilo uredu. Nisam imala nikakvih bolova, bez peckanja tokom mokrenja, samo imam ucestalo mokrenje. Da li mozete da mi kazete o cemu je rec i kako se leci? Hvala u napred!

    Odgovoreno: 07. 07. 2014.

Komentari na pitanje: #129206

    • Aleksandar stojicevic 07. 07. 2014.

      Zdravo. Imam jedno pitanje? Korisnik sam metadonske terapije vec 2, 5god u leskovcu i pre neki dan nasa doktorka je otisla na odmor kazu nije ona vise nadlezna za nas, , metadonce, , a ima nas oko 100. , i preuzeo nas je drugi neuropsihijatar i odmah je poceo da nam smanjuje metadon imao sam 80mg prosle nedelje ove vec 70 a sutra trebam da idem da mi smanji opet. Pa vas molim za odgovor dali je moguce toliko skidanje za toliko kratko vreme. Unapred hvala i sta ja da radim kome da se obratim dalje?