Postovani, danas imam veliki bol u oba testisa (narocito u levom) . Juce sam na fudbalu branio i pogodila me je lopta u medjunozje. Odradio sam par cucnjeva i proslo me je. Sinoc sam spavao bez majice pored prozora. . Dok me je danas posle (samozadovoljavanja) zabolela oba testisa. . Opet malo vise levo. Nakon toga nisam mogao da mokrim dobrih 10 minuta. Inace pre par godina sam imao epilepsiju i pijem eftil. Molim za brz odgrovor. Hvala

    Odgovoreno: 04. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Ako vec niste, uradite i osnovne laboratorijske preglede
      krvi i mokrace kako bi iskljucili i moguce zapaljenje prostate.
      nadam se da ste koristili analgetike a laboratorija treba
      da pokaze da li ce te koristite i antibiotike.