Pitajte urologa za savet početna pitajte urologa 01 jul 14 miloš postovani doktore, imam 22. Godine i problem sa erekcijom poslednjih 5 godina. Prostata homogena i jasno ogranicena. Nivo testosterona 6, holesterol i secer neznatno povecani, operisao sam varikocelu u levom testisu i bruh na levoj strani kad sam bio beba. Dug niz godina osecam nelagodnost na desnoj gornjoj strani desnog testisa, nakon vise pregleda otkriveno mi je da imam prosiren desni ingvinalni kanal bez prisustva hernije i da je moguce da mi je zbog toga taj osecaj kako tuda prolazi spermovod koji ide do testisa, takodje otkrivena mi je hernija na levoj preponi, ultrazvukom velicine 3cm i debljine 1cm. Nije bolna i ne iskace. Hernija je povratna na levoj strani i ne znam koliko je dugo imam. Da li to moze biti uzrok moje otezane erekcije i da li bi operacija popravila moje seksualno stanje. Moram jos dodati da psihicki uzrok ne postoji, sem frustracije uzrokovane takvim stanjem. Uz preparate kao sto je kamagra gel imam cvrste erekcije i do 3 puta za redom. Zahvaljujem na vasoj paznji.

    Odgovoreno: 05. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Otvoren ingvinalni kanal desno i ingvinalna kila levo najverovatnije da nisu uzrok
      vasim problemima.
      predlazem da promenite nacin i stil zivota a ishrani da posvetite najvecu paznju.
      hranite se po principima izlozenim u knjizi djokovica.
      redovno koristite suplementaciju.
      kamagru po potrebi.
      Pozdrav

    • Možete li ukratko da mi kažete da li je zdravo koristiti ruski titan gel?

    • Postovani doktore, molim vas za vase misljenje i savet (izvinite na mom predugom pitanju) . Imam 19 godina i u vezi sam vec par meseci, u pocetku sve je bilo idealno, lako sam dostizao erekciju, bilo mi je potrebno par sekundi za to. Posle nekih mesec dana nase veze, iznenada tokom odnosa, sam potpuno izgubio erekciju, to mi je pretesko palo, psihicki sam potonuo. Sutra dan nisam mogao da dostignem zeljenu erekciju i da imam odnos sa svojom devojkom, ali nakon malo price sa njom, pruzanja podrske i ostalih stvari koje su me dodatno opustile, iznenada se sve vratilo u normalu. Problem je sledeci, mi imamo vezu na daljinu i otkad nisam sa njom dosta ponekad se desi da tesko dostizem erekciju dok masturbiram, osecam da sam pod stresom i nekako ne mogu dovoljno da se opustim, dok mi ponekad to i nije problem. Zelim da vam napomenem takodje da primecujem da mi izostaju jutarnje erekcije, ne stalno ali izostaju u vecini slucajeva, isto tako primecujem da u toku noci dok spavam dolazi do erekcije. Ne znam da li je sve ovo na psihickoj bazi? Ne pusim, ne pijem, previse jedem slatko, pijem dosta gazirano, dosta vode, i slabo se bavim sportom, mada nisam gojazan. Voleo bih da cujem vas savet? Hvala unapred.