Postovani. . . Radili smo pre 5 dana antispermatozoidna antitela u krvi. . . . Kod muza je vrednost 58, 40, , , a kod mene 8, 80. . . Zanima me da li su ti ezultati dobri. . . A ako nisu sta da radimo? Unapred hvala. . . . . . .

    Odgovoreno: 03. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Posto je isto pitanje da dodam da pored medikamentoznog lecenja
      postoji i takozvana asistirana oplodnja pri kojoj se spermatozoidi
      specijalnom pripremom oslobadjaju antitela neposredno pre inseminacije.