Postovani, obracam vam se u potrazi za pomoci. Naime imam 27god. I jedan problem koji vucem vec duze vreme a nikako da ga resim i sada molim vas da mi pomognete. Trenutno zivim u nemackoj tek sam se doselio pa ovde bas ne mogu da posetim urologa. Naime problem se sastoji u erekciji, nekad je sve u redu a nekad (vecina u zadnje vreme) ne. Tesko postizem erekciju a desava se cesto da i u toku odosa izgubim istu. . . Samim tim dozivim neverovatan sram i ponizenje jer ipak sam momak i to je za mene strasan udarac. Da napomenem ne bolujem od nikakvih bolesti, bavim se sportom idem svaki drugi dan u teretanu. Pre dolaska ovde uradio sam kompletne nalaze sto polnih bolesti sto krvi bubrega jetre srca i sve je bilo u potpunosti u redu. . . Molim vas za pomoc jer ovo vec skodi i mojoj psihi. . . Hvala vam puno unapred, svako dobro

    Odgovoreno: 20. 06. 2014.
    • Poštovani,
      Na ovo pitanje sam vam vec odgovorio preko drugog sajta.
      naglasavam da je pitanje ishrane od najveceg znacaja i
      rekao sam vam kako da se hranite.