Molim vas za savet. Od pre 7 dana poceli su mi grcevi u stomaku i mucnina, ali nisam povracao. Posle tri dana bol se spustio u donji desni deo stomaka. Otisao sam u urgentni centar gde su uradjeni pregledi i ustanovljeno je da je sve uredu. Posle dva dan a dobijam jake bolove na isto mestu samo sto se bol spustio jos nize iznad testisa gde je najjaci bol koji se siri prema gore. Odlazim ponovo u urgentni centar gde mi rade ponovo sve analize plus ct svih unutrasnjih organa sa kontastom, gde se pokazalo da je sve uredu. Odlazim kuci a bolovi neprestaju traju po nekoliko sati pa se smire pa tako vec dva dana. Samo da napomenem da mi stolica nije redovna i da imam solicu na tri do pet dana. Molim vas za savet ovo me jako boli.

    Odgovoreno: 18. 06. 2014.
    • Poštovani,
      Mislim da bi trebalo i gastroenterologa da konsultujete zbog neredovne stolice,
      a ako imate i smetnje sa mokrenjem da vas pogleda i urolog.
      ako od lekova vec nesto koristite uzimajte pored njih i probiotike.