Pozdrav postovani. Imam problem sa preuranjenom ejakulacijom, tacnije 2 min po penetraciji dolazi do ejakulacije, ali ako popijem alkohol ili nesto poput kamagre situacija se menja. . Ali bih zeleo bez toga da mogu da kontrolisem pe, primetio sam kod oralnog sex-a nemam taj nagon da ejakuliram, a kod normalnog recimo, kako dodje penetracija bukvalno celo telo zeli da ejakulira, proradi mi stomak (kao leptirici u stomaku) pokusavao sam da grizem usnu, jezik da ne bih o tome razmisljao. . Ali bezuspesno. . Sa 13-14 godina sam se plasio da necu moci da ejakuliram i da ce mi to biti problem, jer mi je prilikom masturbacije trebalo mnogo da dostignem vrhunac, i mislim da sam autosugestijom sam sebi napravio problem (tacnije mislim da ja imam usadjen strah da necu moci da ejakuliram) to i objasnjava da pri konzumiranju alkohola ili kamagre gela budem opusten pa mi odnos traje duze, inace ovaj problem mi bas tesko pada. . Sa devojkom sam 3 godine i ona mi je prva i poslednja sa kojom sam imao odnose, mozda je problem sto nisam menjao partnerke, ali sa druge strane plasim se da udjem u novu vezu zbog ovog problema. . Sta da radim?? Hvala, i izvinite na uznemiravanju.

    Odgovoreno: 18. 06. 2014.
    • Poštovani,
      Sve ste lepo opisali a usput ste dali i odgovore.
      predlazem da prvo korigujete nacin ishrane i da se hranite po
      teoriji ishrane po krvnim grupama.
      pokusajte sa interneta dobro da se informisete o problemu pe.
      koristite stalno suplementaciju.
      povremeno uzimajte pde5 inhibitore/cialis, levitru/po upustvu.
      dobro je da nadjete i klinickog psihologa koji ce moci sve kockice
      da vam poredja.