Pozdrav, imam velikih problema s erekcijom. Desilo mi se vise puta da jedva dodjem do nje i kada dodjem ne mogu da je odrzim. Desilo mi se sa razlicitim partnerkama, vise puta. Bio sam kod urologa, na pregledu prostate, bubrega i ona kaze da je sve oke. Imam osecaj dao da mi koza penisa nije dovoljno osetljiva, pa imam slabiji osecaj, ili imam neki veliki problem u glavi. Hvala

    Odgovoreno: 18. 06. 2014.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa cialis tabletama a 10 mg dva puta nedeljno sada u pocetku.
      za stalno mozete koristiti kombinaciju biljnih preparata rhodiolin, vital man i panax ginseng
      koji su se pokazali odlicno na duze staze.
      obratite paznju i na ishranu a izbegavajte i stresna stanja.
      za vise www. Calivita. Com
      www. Suplementi-srb. Com

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis