Pijem lek tamsol već četiri godine bez pauze u kombinaciji sa preparatom "prostaquard". Tamsol uzimam ujutru, a prostaquard uveče. Da li je ovo dobro ili nije. Nemam tegobe pri mokrenju, ali ako dba dana ne pijem tamsol, tegobe počinju. Da li tamsol može da utiče na gojenje, tj. Povećanje težine?

    Odgovoreno: 15. 06. 2014.
    • Poštovani,
      Trebalo bi napraviti pauzu sa uzimanjem oba preparata.
      pogotovu sada u letnjem periodu kada u ishrani ima dosta
      vitamina i minerala a i kada su tegobe od strane prostate manje
      zbog toplog vremena.
      niste naveli godine starosti.