Molim vas, mozete mi dati konkretan savjet, pre dve nedelje, imao sam sexsualni odnos i odmah nakon toga otisao sam na trening brzi hod, i presao otprilike 10. Km, a vreme je bilo hladno i padala je kisa. Kada sam dosao kuci u vecernjim satima su pocele da me bole prepone, donji dio stomaka, imao sam osjecaj kao da mi je puna besika a odem do wc-a mogao sam samo kapljicu dve da izmokrim, otisao sam kod doktora uradio nalaz mokrace i ultrazvuk prostate, nalaz je bio uredan i otisao sam kod urologa koji je na osnovu moje price zakljucio da se radi o hronicnom prostatitisu. Dobio sam terapiju deset dana dovicin 2x1 tabletu. Terapiju sam ispio i dalje imam bolove u preponama i donjem djelu ledja, i iznad polnog organa-donji deo stomaka. Urolog je trazio da sada uradim bris uretre i nalaz urina i da dodjem na kontrolu. Mene zanima da li je dobra diagnoza ljekara, da li mi vi mozete dati neke preporuke, i dali mogu se baviti fizickom aktivnoscu tipa brzi hod -dzoging i lagane vjezbe trbusnjaci, inace imam 35. Godina.

    Odgovoreno: 06. 06. 2014.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o hronicnom prostatitisu ali mozete proveriti
      da nije u pitanju i preponska kila.
      mozete se slobodno baviti fizickom aktivnosti.
      cuvajte se hladnoce, alkohola i ljutog.