Milan postovani doktore, imam nekakvu iritaciju mokrcnih kanala i blago i povremeno peckanje u testisima nalik osecaja jeze, bio sam kod urologa i rekao mi je da nije nista, medjutim ja zinoc na desnom testisu (bas na njemu ne van testisa) napipam malu i tvrdu izraslinu molim vas recite mi dal je nesto ozbiljno ili ne. Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 02. 06. 2014.
    • Poštovani,
      To sto ste napipali verovatno je deo pasemnika/epididimisa/.
      za svaki slucaj uradite i ultrazvucni pregled testisa.
      pregledajte i mokracu i laboratorijski krv zbog smetnji koje
      pominjete.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis