Vec godinama osecam bolove u predelu prostate, debelog creva, jake bolove u testisu, pecenje tokom mokrenja i ejakulacije, itd. Sve klasicne analize urina, spermokulture, bakterije (ureaplazma, mikroplazma, hlamidija) bile su negativne. Radjeno je sve vise puta. Od 5 ultrazvukova koji su radjeni, samo na jednom je vidjeno neko zadebljanje nekog kanala sto vodi od levog testita, za koje je lekar rekao da nije nista i da pijem cajeve. Prostata se menja iz casa u cas. Prilikom opipavanja bude prevelika, pa me doktor posalje na ultrazvuk, i onda posle mesec dana kada je snime se desi da bude potpuno normalna na ukltrazvuku. Da li imate predlog sta da radim, jer su bolovi ponekad neizdrzivi, bude me nocu dok spavam?

    Odgovoreno: 27. 05. 2014.
    • Poštovani,
      Uradite endoskopski pregled debelog creva/kolonoskopija/
      i pregled stolice na bakterije i gljivice.
      obratite najvecu paznju ishrani.
      koristite suplemente.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #128283

    • Sve je uradjeno. Nista nije pronadjeno. Kakve preparate da koristim i kakvu dijetu preporucujete?

    • Uradjena kolonoskopija, nema nista. Vise puta radjeneanaliza stolice. Negativne. Vec koristim cajeve i perparate.