Pozdrav doktore juce sam bio u drzavno kod doktora bila je velika guzva, moj problem je sto mi na levom testistu se pojavile 2 kvrzice na glavi epidemisa nisu bas toliko male onako srednje, i dosao sam na red i doktor kaze skini se da me pregleda mi njegov pregled na ultrazvuku je trajao minut i on kaze mozes da ides nije to nista vazno da nije rak nalaz je dobar mozes da ides, e sad mene zanima postovani doktore sta to moze da bude posto mi nije rekao sta je to ako mozete vi da mi nabrojite sta to moze da bude mng. Mi znaci ovo jer sam jos uplasen pomalo jer ipak 2 kvrzice na testistu nije sve jedno. . . . Hvala vam unapred i svaka vam cast sto ovako brzo odg. Ljudima i pomazete najbolji ste!

    Odgovoreno: 14. 05. 2014.
    • Poštovani,
      Izrasline -kvrzice na epididimisu su uvek benigne i znak su rezidua posle zapaljenja.
      znaci da nisu od znacaja.
      bilo bi drugo da su na samim testisima.