Poštovani doktore, obraćam vam se ovim putem jer sam u škripcu sa vremenom i ne stižem da odem do doktora. Imam problema sa mokrenjem, ali više jer pored mokraćnog kanala na polnom organu imam kvržicu veličine pirinča i osecam malo peckanje pri mokrenju, ali bas slabo više mi je problem ta kvrživa. Uradio sam rezultate i svi su dobri sem urina kod koga imam kako stoji u nalazu "nešto više" bakterija, slabo zamućen urin i leukocite 20-25. Ako mozete da me posavetujete.

    Odgovoreno: 07. 05. 2014.
    • Poštovani,
      Nalaz urina govori za infekciju, zato uradite urinokulturu i lecenje
      je po antibiogramu.
      sto se "kvrzice"tice verovatno se radi o polnoj bradavici koja bi onda
      morala i da se odstrani.