Od skoro pocinjem da primecujem da veoma tesko dolazim do ejakulacije, i ako tokom samog odnosa nemam problem. Koristim jake tablete za lice-lojne zlezde pa sumnjam da sve to utice na intime odnose. Radio sam preglede kod urologa, bris, ultrazvuk abdomena i spomenuo je da sluz koja mi izlazi iz otvora (penisa) ponekad je posledica problema sa prostatom. Kako da sprecim neko dalje propadanje, vece probleme jer sve ovo mi je novo i dosta me plasi iskreno???

    Odgovoreno: 05. 05. 2014.
    • Poštovani,
      Vidite kakva je situacija sa ejakulacijom kada prekinete lekove koje pijete.
      inace problem koji imate moze biti i u vezi sa prostatom.
      zato prvo bez onih lekova za lojne zlezde pa ako se stanje ne popravi ispitajte
      stanje prostate.