Postovani! Vec neko vrijeme imam neobjasnjivo povremeno peckanje kad ispraznim besiku! Obicno se javlja kad legnem navece! Intenziviralo se prije pola god. Kad sam imala urinarnu infekciju. Mokrila sam krv i uriniranje je bilo praceno jakim pecenjem i bolom. Posle antibiotcke terapije to se rijesilo, ali je ostao taj osjecaj peckanja. Ultrazvucni nalaz je uredan, pokazuje samo malo vise pijeska u jednom bubregu. Odradila sam i ginekoloske pretrage. Prvo sam imala eserihiju u vaginalnm brisu, ureaplazmu takodje, bakterijsku vaginozu, kandidu koju sam vjerovatno dobila od silnih antibiotika koje sam pila! Sadasnji brisevi su ok. Sem malo kandide koja je i dalje tu. Odradila sam kolposkopski pregled i papa test koji su uredni. Peckanje i dalje nije proslo. Ne znam vise sta da radim i kako da se rijesim ove neprijatnosti. Inace urin i urinokultura su u redu. Unaprijed zahvalna.

    Odgovoreno: 29. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Najverovatnije da je kandidijaza u pitanju pa vam predlazem da narednih nekoliko meseci uzimate
      paraprotex i probiobalance tablete. To su prirodni biljni preparati.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com