Postovani, pre godinu dana mi se pojavio beli iscedak iz uretre i osecaj zapinjanja mokrace kod uriniranja. Isao sam da uradim bris uretra kod prijatelja urologa, i bio sam negativan na mikoplazmu, ureoplazmu i hlamidiju, a on mi je rekao da imam neke bakterije i da pijem dovicin. Nekoliko puta sam pio dovicin ali mi osecaj tog zapinjanja nije nestao kad uriniram. Devojka je isto 2 puta bila negativna na hlamidiju ureo i mikoplazmu. Skoro sam opet dobio iscedak beli, koji ne smrdi. U medjuvremenu imam i crvenilo glansa i jave se po nekad bele gromuljice. Sad taj prijatelj kaze da mozda imam kandidu i da mi mikoseb. Osecaj zapinjanja pri mokrenju je nestao ali svakih par dana javi se iscedak (malo sam opterecen pa cedim svako jutro da vidim ima li sta) . Crvenilo i bele gromuljice periodicno se javljaju. Molim za misljenje sta moze da bude.

    Odgovoreno: 29. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Iscedak pregledajte na bakterije i gljivice a sa promena na glansu i prepucijumu uzmite
      takodjer bris na bakterije i gljivice.
      partnerka da uradi vaginalni sekret.
      neka neko vreme odnosi budu sa zastitom.
      lecenje po nalazima.