Duze od 5godina imam problem u seksu oratio sam se urologu i nemackoj i srbiji. Posle svih trazenih analiza odgovor je sve uredu. Dobicete pilule za poenciju nije viagra. Te pilule mi nisu pomogle. Sasvim slucajno sam na televiziji cuo od doktora da kod muskaraca postoji anro pauza i sve simptome koje dr obrazlozio ja imam. Ponovo sam otisao doktoru i konstatovao sa njm, sto je on uvazio i uradio analizu krvi, nalaz je pokazao umanjeni nivo testoroida. Predlozio je injekcije, 3 komada sa razmakom primanja od 3 nedelje. Posle prve injekzije sam oseto razliku ali nakon zavrsene terapije smo na poetku. Seks upraznjavam uz pomoc tableta, sildaristo 100mg cetvrtinu tablete. Pa vas pitam dali ima pomoci i sta treba uraditi. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 22. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Videti sa endokrinolozima kako i koliko dugo nadoknadjivati testosteron.
      mozete pokusati sa proviron tab a 25 mg 2x1 u pocetku. On ce popraviti smetnje
      nastale nedostatkom testosterona ali nece povecati proizvodnju testosterona.