Postovani doktore, ne znam da li je ovo prigodan nacin ali mi je stvarno hitno. Pre svega moram da kazem da imam strah od doktora, posebno urologa, prvo od pregleda a zatim i od potencijalnih rezultata. Neodgovorno sa moje strane, traziti resenja za zdravstvene probleme na internetu pre nego u domu zdravlja, ali mi je stvarno sad hitno. Pre otprilike godinu dana sam primetio sekret iz penisa i potrazio na internetu sta to moze da bude. Nisam se bojao seksualno prenosivih bolesti jer tad nisam imao seksualne odnose. Forumi su ukazivali na neku vrstu gljivicne infekcije i ja sam sebe ubedjivao da je to i da ne moram za nesto tako kod doktora. Zanima me da li moze to da se iskomplikuje posto u poslednje vreme osecam hladna stopala i sake i blagu dezorijentisanost. Takodje, uskoro su mi se pojavile sitne tackice na obodu glansa i koze, samo sam primetio 15ak tackica bele boje. Do sad one se nisu promenile, niti porasle u velicini i broju. Samo primetim da se osuse ponekad i kao da se okrune. Da li ovo ima veze sa pomenutom infekcijom? Da li biste mi mogli reci za neku univerzalnu kremu, koja bi mi pomogla sto se tice nje, posto znam da je tesko konstatovati pravu dijagnozu bez pregleda i analiza? Hvala unapred read more: http: //www. Doktor. Rs/forum/ucp. Php? I=pm&mode=view&f=-2&p=189427#ixzz2z9ige5vd slika prilozena

    Odgovoreno: 21. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Uradite ipak bris uretre na bakterije i gljivice kao i osnovne laboratorijske
      preglede krvi i mokrace. Sa nalazima se javite urologu.
      pokusajte koristiti kansen mast.