Postovani, oko dve godine imam problem sa kozicom na penisu. Naime, kada je prevlacim, ide ali teze jer je kozica nekako suva i zalepljena za glans. U tim slucajevima kad je u polu erekciji javlja se izritiran glans i poneka samo crvena tackica. Ima malo i neki miris. Posle nekoliko odlazaka kod urologa, dali su mi nistatin mast i dok sam mazao super je bilo. Posle 10-ak dana opet isto. Pitao sam u razgovoru urologa koji mi je generacija, kaze mogu da ti prepisujem stalno nesto, ali to je tako, suvo ti je, godine, pomiri se sa time, i zene imaju suvu vaginu. . Posle toliko vremena, ja se ne mirim sa time, neprijatno mi je, pogotovu zbog zenske populacije, znam da ide sve iz glave ali mislim da ima neke pomoci.

    Odgovoreno: 14. 04. 2014.
    • Poštovani,
      To nije iz glave. Verovatno se radi o nekoj infekciji, pa
      predlazem da uradite bris sa prepucijuma na bakterije i gljivice kao i
      bris uretre na bakterije, gljivice i trihomonas vaginalis.
      terapija bi isla posle nalaza.
      odnosi neka budu sa zastitom dok se budete lecili.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis