Od kraja januara imam probleme sa mokrenjem. Svakodnevno idem vise od deset puta u toalet i pritom mokrim manje kolicine urina, ne uspevam da ispraznim besiku vec to moram da radim iz vise puta. Pritom sam u drugom stanju, 11 nedelja, problem je zapoceo pre trudnoce. Infekciju nemam. Bila sam kod urologa i on mi je rekao da mi je to od stresa. Da li ici kod drugog urologa, u cemu bi mogao biti moj problem? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 14. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Potrazite i drugo misljenje urologa.
      ako ste infekciju iskljucili onda uradite i urodinamiku da iskljucite neurogenu
      komponentu.
      predlazem da koristite suplemente posto ste trudni i to: new life i omega 3.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com