Poštovani, već neko vreme imam crvenilo na glansu, koje se javi i povuče, a po nekad se stvore i bele gromuljice. Juče sam imao iscedak iz uretra bele boje, koji nije smrdeo. Povremeno imam osećaj otežanog započinjana mokrenja, ali me nikad ne peče (često vrlo malo tečnosti uzimam pa je tada izraženije, ali čim uzmem više tečnosti sve nestaje) . Pre par meseci uraio sam bris uretra na hla ureo itd. . Sve negativno. Molim za vaše mišljenje.

    Odgovoreno: 09. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Doradite i bris prepucijuma i uretre na bakterije i gljivice, kao i opsti pregled urina i urinokulturu.
      lecenje bi islo posle nalaza.
      bilo bi dobro i da se javite urologu na pregled da se urade i dodatna ispitivanja u pravcu prostatitisa.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com