Postovani molim vas za tumacenje spermograma, da li bi mi trebala neka terapija. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 09. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Spermogram je uglavnom dobar iako moze jos i da se popravi.
      da doradite i asa/antispermatozoidna antitela/ i da uradite
      sve bakterioloske briseve ako vec to niste uradili/bris uretre na bakterije, gljivice, chlamidiju.
      mikoplazmu i ureaplazmu/.
      pokusajte malo ishranu da korigujete/moze po krvnoj grupi/.
      uzimajte proxeed plus narednih tri meseca.
      nalaze mozete poslati na moj meil ali me podsetite ovog pitanja.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com