Postovani, vec duze vreme na glansu su mi se pojvail ove promene, koje su na slikama. . Ne svrbi, ne pece, ne boli, ali i ne prolazi na razne masti, triderm, cansten, daktanol, mozda ja to nisam dovoljno dugo mazao (nw vise od 5 dana) ali uvek se kao na pocetku th povuce, pa se opet vrati. . Nisam imao nikakvih seksualnih kontakta! Nisam bio kod lekara. . Molim vas za savet! Hvala. . .

    Odgovoreno: 04. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Pored kansen masti koristite paraprotex i probiobalance tablete u
      trajanju od nekoliko meseci. To su prirodni bezbedni preparati.
      videti na www. Calivita. Com
      www. Suplementi-srb. Com