Postovani, pre jedno 5 meseci mi se pojavila neka izraslina na rubu glansa, kad mi je penis opusten to izgleda kao neki mali mlades i crne je boje, a kad mi je penis u erekciji i ta izraslina postaje veca, ispupcenija i menja boju u svetlo crvenu, nista me ne peci niti svrbi, imao sam seksualnih odnosa bez zastite. A desava mi se kad mi je penis u erekciji da izlazi kao neki sekret iz mokracnog kanala. Hvala

    Odgovoreno: 02. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Izraslina sto je na glansu nije u vezi sa sekrecijom iz uretre.
      za to mozete uraditi bris uretre na bakterije.
      za izraslinu se obratite koznom doktoru.